Oled oodatud liituma SinuLab meeskonnaga! Vali sobiv töö ja saada meile oma kontaktandmed.

KLIENDITOE- JA MÜÜGISPETSIALIST

Töö asukoht: kodukontor, kogu Eesti

Me ootame, et sa oleksid julge ise ühendust võtma potentsiaalsete klientidega, kasvatama võrgustikku ja kaasa lööma turundustegevustes. Samal ajal ootame, et sa oskad juhtide ja ettevõtete kontaktisikutega suhelda toetavalt ning sõbralikult ja pakkuda neile tuge nii tarkvara juurutamisel, kasutamisel kui protsesside kohandamisel.

Töö kirjeldus

Meie jaoks on oluline, et sa oled huvitatud ja entusiastlik töötama SinuLab’i praeguste ja tulevaste klientidega. Jätame sulle vabaduse otsustada ise, kuidas ja millal sa tööd teed – kas töötad täiskoormuse või osalise ajaga.
Me ootame, et sa oleksid julge ise ühendust võtma potentsiaalsete klientidega, kasvatama võrgustikku ja kaasa lööma turundustegevustes. Samal ajal ootame, et sa oskad juhtide ja ettevõtete kontaktisikutega suhelda toetavalt ning sõbralikult ja pakkuda neile tuge nii tarkvara juurutamisel, kasutamisel kui protsesside kohandamisel. Sa oled ka peamiseks lüliks kliendi tagasiside kogumisel ja sisendiandjaks uute lahenduste kavandamisel.
Kui sa oled muuhulgas ka personalivaldkonna entusiast, siis oled oodatud osalema erinevates konsultatsiooniprojektides.

Meie ootused Sinule

Palun vasta järgmistele küsimustele:
– sa oled avatud ja aktiivne suhtleja?
– tahad teha iga päev midagi uut, astuda välja oma mugavustsoonist?
– usud, et digitaliseerimine aitab kaasa nii juhtimisele kui personalitöö kvaliteedile?
– sul ei ole probleemiks helistada täiesti võõrale inimesele ja pakkuda talle võimalust koostööks või head toodet/teenust?
– tunned, et oled tegija personalitöö valdkonnas?
– eelistad kaasaegseid töövorme nagu paindlik tööaeg ja -koht, iseseisev otsustamine, tulemuskeskne tasu?
Kui vastasid kõigile küsimustele JAH, siis oleme väga rõõmsad kui endast märku annad. Me usume, et sinust saab meile hea meeskonnaliige.

Meist lähemalt

Me oleme kasvav väikeettevõte, kuid meie ambitsioonid ja visioon on hiiglaslikud. Oleme avatud kõigele uuele ja paindlikud selles, mis puudutab era- ja tööelu tasakaalus hoidmist ning valmis toetama kõiki meeskonnaliikmeid nende väljakutsetes ja arengutes. Saad valida, kas töötad täiskoormuse või osalise ajaga.

Kontakt tel: 5210194

PHP arendaja

Töö asukoht: kodukontor, kogu Eesti

Peamiselt projektipõhine PHP/SQL ja JavaScript erineva keerukusastmega äritarkvara rakenduste loomine ning täiendamine vastavalt lähteülesandele. Andmebaaside projekteerimine ja olemasolevate baaside täiendamine, olemasolevale raamistikule uute moodulite lisamine ja täiendamine.

Töö kirjeldus

Peamiselt projektipõhine PHP/SQL ja JavaScript erineva keerukusastmega äritarkvara rakenduste loomine ning täiendamine vastavalt lähteülesandele. Andmebaaside projekteerimine ja olemasolevate baaside täiendamine, olemasolevale raamistikule uute moodulite lisamine ja täiendamine.

Meie ootused sinule

Me tahame, et sa oleksid oma töös edukas ja et sinu tehtust saaksid tunda rõõmu nii meeskonnaliikmed kui kliendid. Selleks on vajalikud mitmed oskused ja kogemused:
– programmeerimise keeled PHP ja JavaScript
– SQL’i ja MySQLis töötamise kogemus
– varasem veebi- ja andmebaaside arendamise kogemus
– Ajax ja OOP lahenduste loomine
– head teadmised ja kogemused HTML’ist, CSS-isr ja XML’ist.

Ootame sinult ka aktiivset ja loovat panustamist olemasolevate ja uute lahenduste kujundamisel. Sa pead olema valmis vajadusel kiirelt reageerima probleemide edukaks lahendamiseks.

Meist lähemalt

Me oleme kasvav väikeettevõte, kuid meie ambitsioonid ja visioon on hiiglaslikud.
Sa saad loovalt läheneda ja kaasa rääkida uue põlvkonna juhtimistarkvara kujundamisel. Me oleme oma tegemistes väga paindlikud ja väärtustame seda, et meeskonnaliikmena tunned end vajalikuna ning igas mõttes tasakaalus.
Me ei paku pudrumägesid ega piimajõgesid, me lihtsalt tahame, et sa näeksid end õiges kohas ja õiget asja tegemas ning et sinu loodust saaks väärtus väga suurele hulgale inimestest.

– saad töötada kodukontoris või kusiganes tunned end hästi,
– saad valida sulle sobiva töökoormuse,
– tulemuspõhist tasu,
– pikaajalist koostööd.

Kontakt telefon: 5210194