Nüüd on kindel, et suvi on möödas. Suvest ja puhkuste perioodist tuleb ka SinuLab töisemate teemade juurde!

Selles uudiskirjas anname ülevaate uutest blogi-teemadest ning ka uutest SinuLab tarkvaralahenduse moodulitest, mis kõik suunatud meeskonna/organisatsiooni sisemiste protsesside tulemuslikumaks juhtimiseks.

Olulised teemad blogis

SinuLab blogi “Kasulik” on terve suve ja sügise alguse aktiivne olnud. Teemasid on olnud mitmeid kuid kõige enam kerkivad lugemisaktiivsuse poolelt esile kaks põhilist:

  • värbamine ja
  • töötajakogemuse juhtimine, sh. töötajate arendamine, tulemuste juhtimine ja enesejuhtimine

Kui sa veel ei ole lugenud, siis siin on viited enimloetud artiklitele:

Värbamisest, ja kuidas juhid võiksid (talentide) värbamist tegelikult juhtida
Isiklik visioon – kellele ja milleks?
Kompetentside juhtimine ja töötajate arendamine
Uuringud ja tagasiside
Kuidas muuta koosolekute kultuuri ja tulemuslikkust?

Uued moodulid

Lisandunud on rida uusi tööriistu, mis suunatud nii töötajate arendamisele kui töö tõhustamisele:

KOMPETENTSID: moodulis saab hallata kogu ettevõtte kompetentside juhtimist alates kompetentsi-profiilide koostamise ja lõpetades kompetentside hindamise ning tagasisidestamisega. Hindamisi saab teha nii 270° kui 360°. Hindamistest genereeritakse erinevad raportid kasutamiseks töötajale ja juhile.

KOOSOLEKUD: moodul aitab kujundada ettevõtte töökultuuri ja säästa aega nii administreerimise kui laialivalguvate arutelude arvelt. Koosolekute moodulis haldad mugavalt kõiki ettevõtte koosolekuid ja seal tehtud otsuseid.

UURINGUD: moodul võimaldab läbi viia SISESEID ja VÄLISEID uuringuid andes põhjaliku ülevaate nii vastajatest kui vastustest raportite ja Dashboard’i näol.

 

TÖÖGRAAFIKUD: moodul võimaldab luua erinevate määrangutega vahetusi ja neid töögraafikuteks luua. Mugav puudmiste ja tööaja kasutamise statistika on pidevalt nähtaval nii juhile kui töötajale.

VÄRBAMINE: moodulis saab hallata kogu värbamise protsessi alates planeerimisest, töökuulutuste koostamise, kandidaatide halduse, kandidaatide hindamise ja e-teadete saatmiseni värbamise lõppemisel. Moodul annab võimaluse talendipanga loomiseks ja haldamiseks märksõnade abil. Töökuulutusi saab lihtsalt postitada nii kodulehele kui värbamisportaalidesse.

SinuLab RECRUIT

RECRUIT on veebiplatvorm, mis mõeldud kasutamiseks väljaspool SinuLab inimeste juhtimise tarkvara. SinuLab RECRUITi saab ettevõte luua ise omale konto ning kasutada kõiki funktsionaalsusi, mis ka sisemises värbamise moodulis.

Vaata SinuLab RECRUIT tutvustust siit: RECRUIT tutvustus

Loo oma ettevõttele konto: RECRUIT kasutajakonto loomine

MyPlan

Kui tavapäraselt on SinuLab.ee loonud lahendusi tarkvara näol väike-ja keskmistele ettevõtetele ja meeskondadele, siis nüüd oleme valmis saanud sellise tulemuste juhtimise lahendusega, mis suunatud eraisikutele personaalseks kasutamiseks. Konto loomine on tasuta, enesehindamise, visiooni ja tulemuspäeviku tööriistad on samuti piiramatult ja tasuta. Kolm kuud saad tasuta kasutada ka eesmärgistamise, igapäevaste tegevuste juhtimise ja arenguplaani tööriistasid ning oma tulemuslikkust ja selle juhtimist proovile panna.

Loe MyPlan tutvustust: MyPlan info

Rega endale kasutajakonto: MyPlan konto